Outbound Links (468)

 • Title Length:21

  پدری مهربان
 • <meta> Keywords Count:10

  پدری مهربان,mahdiyar1993, Blog, Weblog, Persian,Iran, Iranian, Farsi, Weblogs, Blogskin
 • <meta> DescriptionLength:134

  پدری مهربان - بـقیة الله خیـر لکم إن کنتم مؤمنـیـن/ سوره هود 86 - پدری مهربان
 • <h1> tag

  کد نمایش آب و هوا
  کد نمایش آب و هوا
  ابزار هدایت به بالای صفحه
 • <h2> tag

  پیچک
  پیچک
  پیج رنک
 • <strong> tag

  بــسـم رب الــمـهــدی
  تـا اطـلاع ثـانـوی ، تـعـطـیـل !
  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان بزرگوار
  به اطلاع شما دوستان گرامی می رسانم ، به علت کارم در شیفت شب ودانشگاه و برنامه های جانبی در روز ، اصلا وقتی برای اینترنت و وبلاگ نویسی را فعلاندارم و حتی در هفته چند ساعتی بیشتر در منزل نیستم.
  از همه شما مهدی باوران و مهدی یاوران گرامی پوزش می طلبم و بسیارسپاسگزارم که در این مدت همراه بنده بودید و با نظرات خود بنده را دلگرم می کردید، انشالله اگر عمری و فرصتی باقی باشد دوباره در خدمت شما بزرگواران خواهم بود.
  (ارواحنافداه)
  یا مهدی ! وقتی تو نیستی ، نه هست های ما چونانکه بایدند و نه بایدها ، هر روز بی تو روز مباداست ! (مرحوم قیصر امین پور)
  به اذن حضرت الله
  به عشق محمّد رسول الله
  به نام زیبای علی ولی الله
  و به انتظار مادرمان زهراء
  یا رب ! در فرج مولا و پدر مهربان ، دلیل اتصال زمین و آسمان ، مهدیصاحب الزمان ، تعجیل بفرما !
  در حـرم حـضـرت سـلـطان عـلـی بن موسی الرضــــا(سلام الله علیه) دعــاگوی همه شما عزیزان خواهم بود.
  امام مانند کعبه است که مردم بایدبه سمت او روند ، نه اینکه او به سوی مردم آید. 
  به راستی ما منتظر اماممان هستیم یا ایشان منتظر ما؟!
  امام زمان آمـدنـی است یا آوردنــــی ؟!
  همانقـدر که در غیبتش مقصریم، در ظهورش مؤثریم... اومی آید، اگر مــا بخواهیم.
  برای شناخت شناسنامه ای امام زمان(عج) به ادامه مطلب رجوع کنید.
  امامصادق(علیه السلام) می فرمایند:« هیچ نوروزی نیست مگر اینکه ما در آن روز انتظار فرج مهدی(ارواحنا فداه) را داریم، زیرا نوروز از ایام ما و شیعیان ماست که فارس ها آن را حفظ کرده اند. »
  این بار هفت سین دلم فقط یک سین دارد ، آن هم سلام بر مادر عزیزمان فاطمه زهراء(سلامالله علیها)
  امسال پسر بزرگوارشان مهدی فاطمه(عجل الله فرجه) عزادار است و شاید هفت سین او باما فرق می کند.سیلی کین ، سوز دل ، سوی چشم ، سقط محسن ، سجاده خونین ، سوختن پشت در و سین آخر ، سینهمجروح مادر...کم کم خانه علی(علیه السلام) سوت و کور می شود و زینبـین و حسنین بی مادر ...
  (عالم مقدس ملکوت)
  می خواستم به ایشان عرض کنم که به کوری چشم دشمنان اهل بیت(علیهم السلام) چنین نخواهدشد.شیعیان غیور علوی در این نوروز حرمت مادرمان بی بی فاطمه زهرا(سلام الله علیها) رانگاه خواهند داشت ، همچنان که سال ها پیش حرمت محرم و امام حسین(علیه السلام) رانگاه می داشتیم
  حسین(علیه السلام) خونش را داد تا بنی امیه را رسوا سازد.فاطمه(سلام الله علیها) هم با دادن خونش اهل سقیفه را رسوا کرد.
  نجس هایی که سنگ کفتار اولی و دومی را به سینه می زنید ... بدانید :مادرم فاطمه زهرا(علیها السلام) ، دختر پیغمبر ، همان روز پشت در طلسم سقیفه را باطل کرد.
  فاطمیه یعنی دفاع از ولایت امیرالمومنین علی(علیه السلام)
  دعای فرج و ظهورمولایمان مهدی زهرا(عجل الله فرجه) را فراموش نکنید.دعا کنیم تا برایمانبیشتر دعا کنند.
  روزهانو نشده ، کهنه تر از دیروز است / گر کند یوسف زهرا نظری ، نوروز است    
  به کوری چشم هر آنکه نتوان دید
  شهادت حضرت مادر(روحی فداها)
  توجه : اینگونه که دوستان گرامی و هوشیار به بنده اطلاع داده اند ، "عالم مقدس ملکوت" برای وب های نظرات بنده ، کامنت می گذارند و خود را یک طلبه شیعه معرفی می کنند و بنده را کذاب می خوانند ، می خواستم به اطلاع عزیزان بزرگوار برسانم که دست ایشان در محیط سایبری رو شده است ، اگر کسی اطلاعات بیشتر خواست به خودم مراجعه کرده تا مسأله را برایش روشن کنم. با تشکر !
  خیلی عذرخواهم از اینکه به علت کمبود وقت مجبورم اکثر نظرات را در اینجا بی پاسخ تایید کنم ، ولی حتما به وب تمامی دوستان سر می زنم و همراه تشکر، پاسخ کامنتشان را می گذارم و مطالب جدیدشان را می خوانم.
  حاج میرزااسماعیل دولابی
  یکی از بچه هاکه گیج بود ، حرف پدر یادش رفت. سرش گرم شد به بازی . یادش رفت که آقاش گفته خانهرا مرتب کنید .یکی از بچه‌ ها که شرور بود شروع کرد خانه را به هم ریختن و داد و فریاد که من نمیگذارم کسی اینجا را مرتب کند.یکی که بسیار نا امید بود و روحیه خوبی نداشت ، ترسید . نشست وسط و شروع کرد بهگریه که آقا بیا ، بیا ببین این نمی گذارد مرتب کنیم .
  آن بچه‌ شرور هم هرچه همه جا را به هم میریخت، ولی می دید این خوشحال است، ناراحت نمی شود، وقتی همه جا را به هم ریخت، آنوقت آقا آمد
  آنکه نا امید بود، و فقط گریه و زاریکرد و چیزی را اصلاح نکرد خیلی چیزی  گیرش نیامد ولی آن دیگری که زرنگ بود ودلش سرشار از امید، کلی چیز گیرش آمد 
  زرنگ باش . شرور که نیستی الحمدلله . گیج و نا امید هم نباش .
  ولادت امام حسن عسگری(علیه السلا
  مقدس فرزندشان مهدی صاحب الزمان(عجل الله فرجه
  شیعیانو محبین ایشان تبریک و تهنیت
  حضرت ابومحمّـد حسنبن علی العسگری(علیه السلام) یازدهمین امام شیعیان در 8 ربیع الثانی سال 232 هـ.قدر مدینه به دنیا آمدند.(بنا به روایتی 10 ربیع الثانی)
  پدر ایشان امامهادی(سلام الله علیه) و مادر ایشان حُـدَیـث، زنی با فضیلت بود.
  در این پست قصددارم فقط داستان زیبای ازدواج امام حسن عسگری(علیهالسلام) را با نرجس خاتون(ملیکه روم) که مادر امام زمان(عجل الله فرجه)می باشند را بازگو کنم.
  پ . ن 1 : رحلتشهادت گونه و جانسوز و غریبانه ی زینب امام رضا(علیه السلام) ، حضرت فاطمه معصومه(سلامالله علیها)، تک نگین شهر قم را نیز تسلیت عرض می کنم.
  پ . ن 2 : کسانیکه تمایل دارند در برنامه ختم قرآن به صورت هرروز یک حزب شرکت نمایند فقط و فقط بهاین آدرس ایمیل اطلاع دهند و اعلام آمادگی نمایند: Mahdi_Zahra133@yahoo.com
  برای دیدنداستان کامل به ادامه مطلب رجوع کنید.پیشنهاد می کنم این داستان زیبا و معجزه آسا را از دست ندهید.
  کجایند گناهکارانی کهبه بهانه گناه و معصیت، از امام مهـربانـشان می ترسند و ظهورش را به ضرر خود میدانند ؟!
  ببینید حضرت صاحب(ارواحنافداه) چطور برای ما شیعیان دعا می کنند و تا چه حد به فکرمان هستند ولی ما ازدعایی ساده برای ایشان دریغ می کنیم...!!!؟و حتی این را بهانه می کنیم که ایشان که دیگر به ما توجهی ندارند!ولی غافل ازاینکه حضرت روی تک تک ما حساب باز کرده اند...
  سحرگاهی در سرداب مقدس سامراء بودم، ناگاه صدای مولایم امام زمان(روحی فداه) راشنیدم که برای شیعیان خود دعا می کردند و عرضه می داشتند :
  « خدایا شیعیان ما رااز شعاع نور ما و باقیمانده طینت(گِل) ما خلق کرده ای ، آنها گناهان زیادی بااتکاء بر محبت و ولایت ما انجام داده اند؛ اگر گناهان آنها گناهی است که در ارتباطبا توست از آنها بگذر که ما را راضی کرده ای و آنچه از گناهان آنها در ارتباط باخودشان هست خودت بین آنها را اصلاح کن و آنها را از آتش جهنم نجات بده و آنها رابا دشمنان ما در خشم و غضب خود جمع نفرما.»
  « جاهلان و احمق های شیعه و کسانی که بال پشه از دینداری آنان برتر و محکم تر استما را آزار می دهند. »
                       « اگر آنها را بیامرزی ، ما را راضی کرده ای. »
  خدایا به بزرگی خودت، مارا شرمنده لطف امام زمانمان(ارواحنا فداه) مگردان!
  هـر چـنـد گــنـاه مـا دلـــت آزارد  /   لـطـف و کرم تـو بـر سـر ما بـاردیک چیز ز نـوکـری  خود فهمیدم  /   اربـــاب هـوای نــوکــرش را دارد
  « اهل فارس(ایرانیان) از ما اهل بیت هستند.»
  به خصوص شکایت های این پیشامد عظیم را بهپیشگاه مبارک امام زمان(عجل الله فرجه)
  « یابن العسکری ! ایران چنین و چنان شده است؛ مردم بی سر و سامان و بی پناه شدهاند، نظم و امنیت بر باد رفته است. »
  دیدم حضرت ایستاده اند و دیوار مرتفع و سر به فلک کشیده ای در حدود ده ، بیست متردر آنجا بود. حضرت با انگشت به من اشاره کردند که نگاه کنم. دیوار به طرز وحشتناکیکج شده بود. بعد دیدم انگشت حضرت به طرف دیوار است و به من اشاره کردند که نگاه کنو بعد حضرت فرمودند
  « این دیوار، ایران است . کج می شود اما با انگشتمان نگهش داشته ایم نمی گذاریمخراب شود. اینجا شیعه خانه ی ماست، کج می شود اما نمی گذاریم خراب شود.»
  «من با جرأت مدعی هستم که ملت ایران و توده میلیونی آن در عصر حاضر، بهتر از ملتحجاز در عهد رسول الله(صلی الله علیه و آله) و کوفه و عراق در عهد امیرالمؤمنین وحسین بن علی(علیهما السلام) می باشند.»
  درست است که ما به جز حضرت صاحب(ارواحنا فداه) کسی را نداریم ، ایشان هم جز ما بچهشیعه ها یار و یاوری ندارند ...امیدشان را نا امید نکنیم...
  دلـش به مـا عـجـمیزادگـان بـود مـایـلاگرچه لیلی صحرا نشین ما عربی است
  امیدوارم اسلام ناب محمدی که امام صادق(علیه السلام) در احیای آن کوشید، به زودی دوباره به دستان با کفایت قائم آل محمد،مهدی فاطمه(ارواحنا فداه) احیا شود.
  ولادت رئیس مکتب ، پیامبر مهربانی ، رحمت للعالمین ، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(صلیالله علیه و آله)
  ولادت رئیس مذهب ناب تشیّع ، حضرت امام جعفر صادق(علیه السلام)
  آخرین احیاگر مکتب ناب محمدی ، قطب عالم امکان ، مهدی صاحب زمان(عجل الله فرجه)
  شیعیان غیورشان تبریک و تهنیت
  نام پدر ایشان عبدالله و مادر ایشان آمنه بنت وهب است. ( محمد بن عبدالله بنعبدالمطلب بن هاشم بن عبدمناف )
  بنی هاشم از اینجا سر چشمه می گیرد، که فقط شامل پیامبر و حضرت علی و اهل بیت(سلامالله علیهم) می شود و بزرگترین فضیلت آنها این است که از ابتدا یکتا پرست و اهلتقوا بوده اند.
  در سال های ابتدایی امامت آن امام همام کمی اختناق کمتر شد و باعث شد تا ایشانفرصت را مناسب دیده و با احداث مدارس علمیه و تربیت بیش از 4هزار دانشمند،یکی از اولین و بزرگترین احیا کنندگان مکتب ناب محمدی باشند.
  ثروت اُم المؤمنین حضرت خدیجه کبری(سلام الله علیها)
  یکی دیگر ازمهمترین عوامل، خلق عظیم و اخلاق نیکوی پیامبر و اهل بیت(علیهم السلام) بود کهباعث گسترش اسلام و توجه مردم جهان به این مکتب ناب و دین کامل شد.
  «إنک لعلی خلق عظیم» «همانا تو ای پیامبر بر اخلاق عظیمی استوار هستی»
  حال نیز به تمامی شیعیان ، مخصوصا کسانی که مبلغ دین و مهدویت هستند و برای اهل بیت(سلام الله علیهم)کار می کنند واجب است که اخلاق نیکو داشته باشند و با همه به خوبی برخورد کنند تاموجب حسن ظن و گسترش مکتب ناب محمدی شوند .
  « همانا من برانگیخته شدم تا زیبایی های اخلاق را به کمال برسانم و تمام کنم. »
  از آنجایی که تمامی پیامبران پیشین در کتب مقدس از ولادت آخرین پیامبرخدا خبر داده بودند که تمامی شرک و کفر را در هم می کوبد ، تمامی بت پرستان قصدکشتن پیامبر را داشتند ولی همانطور که خداوند در قرآن در آیه 8و9 سوره صف فرمودهاست:
  اهل بیت و بزرگان و مفسرین دین ، این آیه را در مورد حضرت مهدی(عجلالله فرجه) نیز تفسیر کرده اند، به طوری که فقط در آن زمان وعده الهی تحقق خواهد یافتو به وسیله آن حضرت کمر دین راست می گردد و آئین حقیقی اسلام بر تمامی ادیان چیرهخواهد گشت.
  « شیوه امام مهدی ، شیوه من است و مردم را بر آیین و شریعت من قرار می دهد. »
  « امام مهدی همانند پیامبر اسلام عمل خواهد کرد ، همان گونه که پیامبر آنچه از روشجاهلیت مرسوم قبل را از میان برد، امام مهدی نیز روش های جاهلی پیش از ظهور خود رااز بین خواهد برد و اسلام را از نو پی ریزی خواهد کرد
  .
  »
  گر عـــلـی رفت ، ذوالـفـقـار عـلـوی هـست هـنـوز
  شـیـر مـردی هـمچـو مـولایم مـهــدی هست هـنـوز
  گذاشتن تاج ولایت بر سر قطب عالم امکان مولانا اباصالحالمهدی(روحی فداه) و به امامت رسیدن ایشان
  به درک واصل شدن دو ملعون (عمر بن خطابو عمر بن سعد)
  ازدواج نورانی حضرت محمد(صلی الله علیه و آله) با حضرت خدیجه(علیهاالسلام)
  حال پس از 70 روز عزاداری و پوشیدن لباس مشکی ، اکنون در این روز زیبالباس مشکی خود را از تن در می آوریم و آرزو می کنیم تا خداوند بر قامت مبارکمولایمان مهدی(عجل الله فرجه) لباس فرج و بر تن ما لباس تقوا بپوشاند
  دوستان عزیز به یاد داشته باشید که روز نهم ربیع الاول یک غدیر ثانی و بسیار مهم است و بیشتر یک روزتبری است تا از دشمنان اهل بیت برائت و بیزاری بجوییم.
  « انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم و ولی لمن والاکم و عدو لمن عاداکم »« اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک... »« اللهم خص انت اول ظالم باللعن منی و ابدا به اولا(ابوبکر) ثم العن الثانی(عمر) والثالث(عثمان) و الرابع(معاویه)....  »لعن علی عدوک یا عـــــلـی و فــــاطـمـه.......اولی و دومی و سومی وعایشه
  و آنچنان که پیامبر در ماجرای سرپیچی ازلشکر اسامه که فرمان مطاع پیغمبر بود ، ابوبکر و عمر را لعنت نمود.
  « دروغ می گوید کسی که گمان می کند ما را دوست دارد ، ولی از دشمنان ما بیزاری نمیجوید. »
  «هنگامی که قائم داخل مدینه شود ، لات و عزی را بیرون کشیده و آن دو را بسوزاند»
  « منظور حضرت از دو بت قریش ، ابوبکر و عمر است. »
  برای شادی روح شیرمرد شیعه ، حضرت أبولؤلؤ(فیروز ایرانی) که عمر بنخطاب را به درک فرستاد و قلب خانم حضرت زهرا و حضرت علی(سلام الله علیهما) را شادکرد و همچنین برای شادی روح مختار که عمر بن سعد را به درک واصل کرد صلواتیبفرستید.
  اللهم العن الجبت و الطاغوت
  هـرکس که به این سـلـسـله پــاک جـفا کرد / بد کرد ، نفهمید ، غلطکرد و خطا کرددیدی به درک رفت و به روحش شرر افتاد / با آل علی هــرکه در افـتاد ، ور افـــتاد
 • <b> tag

  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  کد صلوات شمار براي وبلاگ
 • Images without Alt Tag

  http://ashoora.biz/weblog/28/post.jpg
  http://0up.ir/do.php?imgf=136714614390661.jpg
  http://www.farhangnews.ir/sites/default/files/content/images/story/92-01/05/1.jpg
  http://mahdiyar1993.persiangig.com/noroooooooooooz.JPG
  http://baxcomputer.ir/up/uploads/13625741171.jpg
  http://baxcomputer.ir/up/uploads/13616475061.jpg
  http://baxcomputer.ir/up/uploads/13608536641.jpg
  http://baxcomputer.ir/up/uploads/13600085611.jpg
  http://baxcomputer.ir/up/uploads/13593891151.jpg
  http://baxcomputer.ir/up/uploads/13587124181.jpg
  http://www.ashoora.biz/weblog/28/post1.jpg
  http://www.ashoora.biz/weblog/28/menu.jpg
  http://www.blogfa.com/photo/m/mahdiyar1993.jpg
  http://1abzar.ir/abzar/tools/google/g.png
  http://www.ashoora.biz/weblog/28/menu1.jpg
 • Traffic

  This report show rough estimate of mahdiyar1993.blogfa.com's popularity
  See the traffic for sputnik20.deviantart.com
 • HTTP Header Analysis

  HTTP/1.1 200 OK
  Cache-Control: private
  Content-Length: 48487
  Content-Type: text/html; charset=utf-8
  Content-Encoding: gzip
  Vary: Accept-Encoding
  Server: Microsoft-IIS/8.5
  X-Frame-Options: SAMEORIGIN
  X-AspNet-Version: 4.0.30319
  X-Powered-By: ASP.NET
  Date: Tue, 17 Oct 2017 03:57:30 GMT
  Connection: close
 • Dns Recode

  HostTypeTarget / IP(ipv6)TTLOther
  mahdiyar1993.blogfa.comA149.56.201.253300class:IN
 • Whois

    Domain Name: BLOGFA.COM
    Registry Domain ID: 120988507_DOMAIN_COM-VRSN
    Registrar WHOIS Server: whois.tucows.com
    Registrar URL: http://www.tucowsdomains.com
    Updated Date: 2017-03-06T17:46:27Z
    Creation Date: 2004-05-25T11:53:48Z
    Registry Expiry Date: 2020-05-25T11:53:48Z
    Registrar: Tucows Domains Inc.
    Registrar IANA ID: 69
    Registrar Abuse Contact Email:
    Registrar Abuse Contact Phone:
    Domain Status: clientTransferProhibited https://icann.org/epp#clientTransferProhibited
    Domain Status: clientUpdateProhibited https://icann.org/epp#clientUpdateProhibited
    Name Server: COCO.NS.CLOUDFLARE.COM
    Name Server: IGOR.NS.CLOUDFLARE.COM
    DNSSEC: unsigned
    URL of the ICANN Whois Inaccuracy Complaint Form: https://www.icann.org/wicf/
  &gt;&gt;&gt; Last update of whois database: 2017-10-14T04:01:42Z &lt;&lt;&lt;
  
  For more information on Whois status codes, please visit https://icann.org/epp
  
  NOTICE: The expiration date displayed in this record is the date the
  registrar's sponsorship of the domain name registration in the registry is
  currently set to expire. This date does not necessarily reflect the expiration
  date of the domain name registrant's agreement with the sponsoring
  registrar. Users may consult the sponsoring registrar's Whois database to
  view the registrar's reported date of expiration for this registration.
  
  TERMS OF USE: You are not authorized to access or query our Whois
  database through the use of electronic processes that are high-volume and
  automated except as reasonably necessary to register domain names or
  modify existing registrations; the Data in VeriSign Global Registry
  Services' (&quot;VeriSign&quot;) Whois database is provided by VeriSign for
  information purposes only, and to assist persons in obtaining information
  about or related to a domain name registration record. VeriSign does not
  guarantee its accuracy. By submitting a Whois query, you agree to abide
  by the following terms of use: You agree that you may use this Data only
  for lawful purposes and that under no circumstances will you use this Data
  to: (1) allow, enable, or otherwise support the transmission of mass
  unsolicited, commercial advertising or solicitations via e-mail, telephone,
  or facsimile; or (2) enable high volume, automated, electronic processes
  that apply to VeriSign (or its computer systems). The compilation,
  repackaging, dissemination or other use of this Data is expressly
  prohibited without the prior written consent of VeriSign. You agree not to
  use electronic processes that are automated and high-volume to access or
  query the Whois database except as reasonably necessary to register
  domain names or modify existing registrations. VeriSign reserves the right
  to restrict your access to the Whois database in its sole discretion to ensure
  operational stability. VeriSign may restrict or terminate your access to the
  Whois database for failure to abide by these terms of use. VeriSign
  reserves the right to modify these terms at any time.
  
  The Registry database contains ONLY .COM, .NET, .EDU domains and
  Registrars.